Kobieca sylwetka a damska bielizna - w jaki sposób ją dobierać?

Data dodania:
Kategoria: Moda i uroda
Ocena
0.00

Cieszysz się na myśl o zakupie nowej bielizny? Nie możesz się doczekać, kiedy w końcu pójdziesz na zakupy, a gdy przychodzi ten moment, jesteś zagubiona i sfrustrowana? Fasonów i rozmiarów jest tak dużo, że nie masz siły mierzyć kolejnej. W dodatku każda następna bielizna wygląda na Tobie źle. Z jednego stanika piersi się wylewają, a drugi odstaje i jest za duży. Co w takim momencie zrobić? Przeczytaj nasz artykuł!

Szczupła figura:

Gdy jesteś osobą niezwykle szczupłą, to wybór dolnej części bielizny jest dość prosty. Możesz włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majtki. W każdych będziesz prezentować się odpowiednio! Jeśli jesteś do tego posiadaczką niedużego biustu, to także nieomal każdy model stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci powiększyć tzw. push up.

Troszkę nadprogramowych kilogramów:

Kobiety, które mają nieco nadprogramowych kilogramów, powinny zdecydować się na majtki z wysokim stanem, które prawidłowo przylegają do ciała. Doskonale w ich wypadku sprawdzi się bielizna modelująca oraz wyszczuplająca. Aktualne modele są nadzwyczaj wygodne. Wykonuje się je z materiałów przepuszczających powietrze, więc nie martw się – nie będziesz czuć żadnego dyskomfortu, nosząc tego typu bieliznę. Należycie dopasowany model jest w stanie podkreślić Twoje walory.

Najważniejsze by bielizna podobała się Tobie!

Bielizna powinna Ci się podobać, nawet jeśli zdecydujesz się na model korygujący. W obecnych czasach nie należy rezygnować z tej cechy, każda bielizna może mieć koronkowe szykowne wstawki i dodawać Ci kobiecości. Zostało udowodnione naukowo, że jeśli zakładasz wysokiej klasy bieliznę, która jest przepiękna oraz prawidłowo leży na ciele, to mimo tego, że nikt jej nie ogląda, Twoja pewność siebie jest znacznie wyższa.

Najgorzej jest z wyborem właściwego stanika!

Największym problem w zakupie bielizny jest biustonosz. Ponieważ biustonosz posiada rozmiary oraz fasony, nie łatwo jest znaleźć taki, który idealnie pasuje do piersi. W dawnych czasach Panie nosiły albo miseczkę A, albo miseczkę C i na tym był koniec wyboru. Niestety, rozmiarów stanika jest o wiele więcej, a do tego można przebierać w różnych fasonach. I stąd bierze się trudność w wyborze odpowiedniego biustonosza!

 

Tagi
Oceń artykuł
Komentarze
Wszystkich: 0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Artykuły z tej kategorii
Cieszysz się na myśl o zakupie nowej bielizny? Nie możesz się doczekać, kiedy w końcu pójdziesz na zakupy, a gdy przychodzi ten moment, jesteś zagubiona i sfrustrowana? Fasonów i rozmiarów jest tak dużo, że nie masz siły mierzyć kolejnej. W dodatku każda następna bielizna wygląda na Tobie źle. Z jednego stanika piersi się wylewają, a drugi odstaje i jest za duży. Co w takim momencie zrobić? Przeczytaj nasz artykuł!Szczupła figura:Gdy jesteś osobą niezwykle szczupłą, to wybór dolnej części bielizny jest dość prosty. Możesz włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majtki. W każdych będziesz prezentować się odpowiednio! Jeśli jesteś do tego posiadaczką niedużego biustu, to także nieomal każdy model stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci powiększyć tzw. push up.Troszkę nadprogramowych kilogramów:Kobiety, które mają nieco nadprogramowych kilogramów, powi...